TRX Tactical: geriausia lauko treniruočių įranga

TRX Tactical: geriausia lauko treniruočių įranga

Kaip tikriausiai jau žinote, TRX yra daugiafunkcinis ir unikalus treniruočių įrankis, kuris sparčiai išplito fitneso pasaulyje. Tai lengvai nešiojamas treniruočių įrankis, skirtas pusiausvyrai, jėgai ir lankstumui lavinti vienu metu. TRX treniruočių sistema paprasta - naudodami savo kūno svorį ir gravitaciją, galite atlikti šimtus pratimų. Dėl savo paprastumo TRX sistema tapo mėgstamiausia treniruočių priemone treneriams, sportininkams ir kariškiams visame pasaulyje.

Tačiau šį kartą norėtume jus plačiau supažindinti su TRX Tactical® rinkiniu - pakabos sistema, kuri jūsų treniruotes pakels į kitą lygį. TRX Tactical® sukurta atsižvelgiant į karinius mokymus, taigi sistema yra ilgaamžė, todėl ji nesuges net ir sudėtingiausiomis oro sąlygomis.

Kodėl TRX Tactical® Kit rinkinys toks geras?

 

Karinio lygio dizainas

Itin patvarios medžiagos ir dizainas, sukurti taip, kad atlaikytų griežtus karinių mokymų reikalavimus net ir sudėtingiausiomis oro sąlygomis. Reguliuojamas diržo ilgis.

Tvirtos rankenos ir didelės kilpos kojoms

Patvarios guminės rankenos didelio intensyvumo treniruotėms. Didelio dydžio kilpos kojoms, kad tiktų kariniams batams.

Karabino tvirtinimo įtaisai ir tvirtinimo diržo kilpos

Karabinais TRX galima pritvirtinti prie pasirinkto inkaro. Dėl sutvirtinančių diržų kilpų diržų ilgis treniruočių metu išlieka pastovus.

Lengva įrengti ir pasiimti su savimi

TRX Tactical galima pritvirtinti vos per kelias sekundes. Itin lengvas ir kompaktiškas - pasiimkite jį su savimi, kad ir kur keliautumėte!

Kas gali naudoti TRX Tactical®?

TRX Tactical® tinka visiems, kurie nori mesti sau iššūkį ir pakelti treniruotes į visiškai naują lygį. Šis TRX modelis populiarus tarp profesionalių sportininkų, kariškių ir tų, kuriems aktyvus gyvenimo būdas yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis. Dėl reguliuojamo TRX diržų ilgio treniruotis gali kiekvienas, nepriklausomai nuo kūno sudėjimo tipo ir fizinio pasirengimo lygio. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs sportininkas, TRX Tactical® treniruočių sistema gali padėti pasiekti treniruočių tikslų.

 

Kas įeina į TRX Tactical® rinkinį?

 

 

 

 

  • TRX Tactical® pakabos sistema
  • Durų inkaras
  • Pritvirtinimo diržas
  • Xtender® 
  • Tinklinis krepšys
  • TRX FORCE® mobilioji programėlė

 

 

 

 

 

TRX FORCE® mobilioji programėlė

TRX TACTICAL® mobilioji programėlė pridedama prie 12 savaičių trukmės treniruočių programos, kuri paruošia sportininkus misijai.

Nesvarbu, ar esate profesionalus sportininkas, kariškis, ar tiesiog aktyvaus gyvenimo būdo entuziastas, norintis mesti sau iššūkį, TRX Tactical® Suspension System turi viską, ko reikia naujiems treniruočių horizontams atrasti. Tvirta konstrukcija, reguliuojami diržai ir universalios treniruotės - kokybė, kurią renkasi profesionalai. Ar esate pasirengę pakelti treniruotes į kitą lygį ir prisijungti prie stipriausiųjų su TRX Tactical®?

 

Akcijos ir pasiūlymai

Kiti straipsniai

TRX® funkcinių treniruoklių skirtumai - kuris yra geriausias ir kurį pasirinkti?
Treniruoklių palyginimas

TRX® funkcinių treniruoklių skirtumai - kuris yra geriausias ir kurį pasirinkti?

Žemiau pateikiami populiariausi TRX® modeliai. Apžvelkime kiekvieną modelį ir sužinokime skirtumus.

Skaityti daugiau