Apmokėjimas

Elektronine bankininkyste

Viena iš mokėjimo galimybių - SEB saugių mokėjimų sistema. Tai išankstinis mokėjimas naudojant pirkėjo banko kortelę arba internetinės bankininkystės sistemą. Mokėjimus galima atlikti Visa, MasterCard ir PayPal mokėjimo kortelėmis, taip pat iš šių bankų: Swedbank, SEB, Citadele arba Luminor. Atsakomybė už duomenų saugumą tenka atitinkamam bankui arba SEB sistemai. Pateikę užsakymą, nurodytu el. paštu gausite išankstinę sąskaitą faktūrą, jei mokėjimas atliekamas per SEB sistemą mūsų interneto svetainėje, gausite el. laišką, kuriame bus nurodyta, kad užsakymas apmokėtas.

 

Paysera

Pagrindinis mokėjimo būdas mūsų svetainėje yra PaySera internetinė bankininkystės sistema. Tai išankstinis apmokėjimas naudojant pirkėjo naudojamą kortelę ar internetinės bankininkystės sistemą. Mokėjimus galima atlikti Visa, Maestro ir MasterCard kortelėmis bei iš šių interneto bankų. Atsakomybė už duomenų saugumą tenka atitinkamam bankui ar PaySera sistemai. Pateikę užsakymą, gausite išankstinę sąskaitą nurodytu elektroniniu paštu, jei mokėjimas atliekamas per PaySera sistemą mūsų svetainėje, gausite el. laišką, kuriame bus nurodyta, kad užsakymas apmokėtas.

 

Apmokėjimas pagal išankstinę sąskaitą

Atsiskaityti už mūsų parduotuvėje užsakytas prekes galima banko pavedimu.

Pateikus užsakymą, jums atsiųsime sąskaitą nurodytu elektroninio pašto adresu, jei nuspręsite neatlikti momentinio apmokėjimo mūsų svetainėje su PaySera sistema, vėliau galėsite atlikti banko pavedimą, nurodydami išankstinio apmokėjimo sąskaitos numerį, kuris nurodytas sąskaitoje (atkreipkite dėmesį, kad produktas rezervuojamas tik gavus apmokėjimą).