Apie TRX

TRX ISTORIJA

TRX atsirado Jungtinėse Amerikos Valstijose, kariniame jūrų laivyne. TRX įkūrėjas ir idėjos autorius Randy Hetrickas 14 metų tarnavo kariniame jūrų laivyne ir jam reikėjo įrangos, kad galėtų treniruotis misijoms, todėl per įvairius eksperimentus buvo sukurtas TRX. Pagrindinė karinio jūrų laivyno problema buvo ta, kaip pasiruošti misijoms kelyje. Taigi Randy iš seno imtynių diržo ir parašiutininkų diržų sukūrė prietaisą, kurį buvo galima pakabinti virš durų ir atlikti šimtus pratimų.

Treniruočių programų vis daugėjo ir taip atsirado TRX - pakabos sistema, kurios veikimas priklauso nuo žmogaus kūno svorio.

2001 m. Rendis savo namų garaže įrengė gamybos cechą ir visą vasarą kūrė prototipus bei planavo. Kartu su draugu Joe DiJulio Randy įkūrė nedidelę įmonę ir pasamdė pirmuosius darbuotojus. Randy greitai suprato, kad ši treniruoklių sistema, kuri buvo dinamiška, be reikiamos įrangos ir mokymų, kurie ją paremtų, išnyks vėjais. Todėl jis nusprendė sukurti įmonę, kuri sukurtų naujovišką gaminį ir kartu suteiktų žinių, kaip juo naudotis.

2011 m. pavasarį prie TRX komandos prisijungė treniruoklis TRX Rip Trainer. Jį sukūrė dukart JAV nacionalinis taekvondo čempionas Pete'as Holmanas. Treniruoklis Rip Trainer pagrįstas asimetriniu judesiu su priešsvorio diržu, kuris užtikrina nepriklausomą įtampą, nes naudotojas turi išlaikyti pusiausvyrą ir jėgą tuo pačiu metu.

 

 

 

 

TRENIRUOČIŲ FILOSOFIJA

Nė viena kūno dalis neveikia atskirai; kiekvienas judesys apima kelias dalis. Pabandykite pakelti pieštuką nuo grindų naudodami tik rankas. Tai neįmanoma. Paprasčiausiame judesyje dalyvauja kojos, nugara, pilvo raumenys, pečiai, rankos ir kaklas. Kūnas yra raumenų grandinė. Kiekvienas mūsų atliekamas judesys yra viso kūno judesys. Štai kodėl TRX naudojama įranga ir judesiai, yra iššūkis visam kūnui.

TRX atlieka aukščiausio lygio tyrimus ir mokymus su kariniais daliniais, profesionaliais sportininkais, treneriais, dėstytojais ir tūkstančiais kitų aktyvių žmonių, kad išbandytų, patobulintų ir patikrintų produktus.

 

 

KAS ŠIANDIEN YRA TRX?

Jei dar tik pradedate sportuoti ar jau daugelį metų užsiimate fitnesu, TRX suteikia išmatuojamą, nuoseklų, smagų ir veiksmingą būdą, padedantį pasiekti geriausių rezultatų. TRX pasitinka jus ten, kur esate, ir perkelia ten, kur norite būti, sujungia ribas tarp treniruočių ir žaidimų, jėgos ir lankstumo ir suteikia jums galimybę būti geriausiais tuo, kas jums patinka. TRX naudojami pratimai, kuriuos gali atlikti bet kas ir bet kur, kad pagerėtų rezultatai sporte ir gyvenime. TRX padeda pasiekti maksimalių rezultatų minimaliomis pastangomis, pasitelkiant tikrai veikiančius metodus. TRX padeda jums būti geriausiais, kad ir ką darytumėte ir užtikrina, kad treniruotis būtų smagu.