TRX® funkcinių treniruoklių skirtumai - kuris yra geriausias ir kurį pasirinkti?

TRX® funkcinių treniruoklių skirtumai - kuris yra geriausias ir kurį pasirinkti?

Geros kūno formos palaikymas tikriausiai yra vienas iš labiausiai trokštamų tikslų. Daugelis iš mūsų bent kartą gyvenime yra priėmę naujametinį sprendimą - tapti geresnės fizinės formos. Svarbu nepamiršti, kad gera fizinė forma - tai ne tik svorio metimas. Svorio metimas, jėgos ir raumenų masės didinimas - tai tik keli šio bendro tikslo punktai.

Bet kokiu atveju visada rasime daugybę įvairių pasiteisinimų - blogas oras, eismo spūstys, skrandžio ar galvos skausmas, daugybė kitų darbų ir pan. Kad ir kaip nenorėtume to pripažinti, tikroji priežastis yra ta, kad neturime pakankamai motyvacijos pradėti nes kaip visi žinome kai pradedame likusi dalis būna sunki, bet pradžia yra sunkiausia.

Fiziniai pratimai padeda palaikyti gerą kūno būklę, gerina širdies veiklą, gerina savijautą ir net sveikatą, nes stiprina imunitetą. Tačiau ne visada šie privalumai yra priežastis pradėti sportuoti nes vis tiek reikia nuvykti į sporto salę, sugalvoti ką apsirengti ir spręsti daugybę kitų problemų. Tačiau ką pasakytumėte jei suteiktume galimybę palaikyti gerą fizinę formą neišeinant iš namų? Ar jums tai padėtų pradėti treniruotis? Tuomet turime jums puikų pasiūlymą 👉  TRX Suspension Trainer!

 

KODĖL TRX® YRA TOKS POPULIARUS?

 

TRX® įtikino visus savo patrauklumu. Šią pakabos treniruočių įrangą ir metodą sukūrė vadas Randy Hetrickas. 2007 m. Hetriko išradimą ir treniruočių metodą pritaikė JAV jūrų pėstininkų pajėgos, kurie pažymėjo, kad ši treniruočių sistema yra pakankamai gera, kad palaikytų karių formą, o kariai turi būti labai geros fizinės formos. Vėliau TRX tapo plačiau prieinamas ir pripažintas, o prieš pradedant prekiauti juo komerciniais tikslais buvo atlikta daug patobulinimų. Tiek dizainas, tiek mokymo metodai buvo patobulinti taip, kad juos būtų galima pritaikyti prie kiekvieno asmens gebėjimų ir pageidavimų.

Naudojant šią paprastą įrangą kuriai nereikia papildomos vietos daug lengviau žengti pirmuosius žingsnius siekiant palaikyti gerą fizinę formą. Nereikia galvoti ką apsirengsite, kaip nuvyksite į sporto salę - tiesiog pritvirtinkite TRX prie durų ir pradėkite treniruotę, kuri neužtruks ilgiau nei 15 minučių, o tai - didelis privalumas jūsų gerai savijautai!

Žemiau pateikiami populiariausi TRX® modeliai. Pažvelkime į kiekvieną iš jų ir įvertinkime jų skirtumus.

 

TRX Modeliai

 

 

1. TRX® HOME2 SYSTEM

 

 

TRX® HOME2 sistema yra pradinio lygio TRX® treniruoklių sistema - lengva, lengvai nešiojama ir pritaikoma treniruočių sistema.

Kas įeina į komplektą

 • TRX® HOME2 Systema
 • 8 savaičių treniruočių programa parsisiųsti
 • Treniruočių plakatas 7 kalbomis (anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, ispanų, japonų, mandarinų)
 • Nemokama prieiga prie TRX treniruočių klubo 3 mėn.
 • TRX® Suspension Anchor™
 • TRX® Door Anchor™
 • Tinklinis nešiojimo krepšys

 

Tikslinė auditorija

 • pritaikyta naudoti namuose
 • užtikrina efektyvią viso kūno treniruotę namuose arba kelionėje
 • NEMOKAMAI gaukite asmenines vaizdo treniruotes, kurias galite naudoti kompiuteryje, planšetėje ir mobiliajame telefone.
 • būtina įranga visiems fitneso entuziastams, kurie mėgsta laisvę ir nori patys susidaryti savo treniruočių planą.

 

Iš pakuotės gausite pakabos sistemos diržus, durų inkarą ir geltoną ilginamąjį diržą. Dėl originalaus spalvinio sprendimo jį lengva pastebėti.

Rankenos pagamintos iš tvirtos ir sukibimą užtikrinančios medžiagos,kuri leidžia užtikrintai pakabinti savo svorį visai nesibaiminant, kad rankos išslys iš rankenos. Per rankeną pritvirtintos kilpos kojoms paremti atliekant įvairius pratimus.

Dirželis išsitempia ir gale sujungiamas tvirta siūle. Karabiną esantį gale, galima pritvirtinti prie durų inkaro arba prie prailginimo kilpos. Gamintojas rekomenduoja diržą tvirtinti prie durų inkaro. Tačiau taip pat galite naudoti ilginamąjį diržą ir apvynioti jį aplink kokį nors tvirtą daiktą, pavyzdžiui, vertikalų stulpą arba lubų kablį.

Be to, prie jo pridedamas tinklinis krepšys, kuris labai praverčia keliaujant. Taip pat gausite nedidelę kortelę su informacija, kurios reikės norint užregistruoti TRX® rinkinį. Taip pat pridedama instrukcijų knygelė kurioje pateikiamos instrukcijos kaip teisingai jį įrengti ir keletas treniruočių pavyzdžių.

 

Pagerinkite savo sveikatą ir fizinę būklę namuose arba keliaudami

 

 

Į TRX® HOME2 paketą įeina programėlės registracija, per kurią galite pasiekti oficialioje TRX® svetainėje esančią medžiagą. Programėlėje yra vaizdo pamokų ir iš anksto parengtų treniruočių programų, padedančių orientuotis ir stebėti pažangą.

Be treniruočių programų, programėlėje taip pat yra programų skirtų konkretiems tikslams pasiekti. Kai kurie iš šių tikslų:

 • raumenų stabilizavimas
 • įtampos aplink stuburą mažinimas
 • liesų raumenų formavimas
 • stiprinti visą kūną

Efektyvias vaizdo treniruotes galima peržiūrėti iš bet kurio kompiuterio, planšetinio ar mobiliojo įrenginio. Dėl to sistema yra nešiojama ir gali būti įdiegta bet kur. Visas TRX® treniruotes taip pat galima atsisiųsti PDF formatu.

 

TRX® HOME2 turinys ir dizainas skiriasi nuo kitų modelių.

 

 

Daugiau galimybių pritvirtinti TRX® namuose ir lauke

Spalvų raštas šiek tiek skiriasi nuo kitų gaminių linijų

Putų rankenos užtikrina didesnį komfortą ir geresnę durų apsaugą

15 ir 30 minučių treniruotės kurias galima derinti siekiant bet kokio fizinio pasirengimo tikslo

 

Su TRX® HOME2 galite tikėtis treniruočių, kurių metu daugiausia naudojamas jūsų kūno svoris. Taigi, norint pradėti TRX® treniruotę, reikia tik šios įrangos ir savo kūno svorio. Šiek tiek sunku pasiteisinti, jei taip paprasta naudotis! Jį galima pritvirtinti prie bet kokių standartinių durų, naudojant "Door Anchor", arba prie bet kokios kitos tvirtos konstrukcijos, medžių, lubų sijų ar svorių stovų. Pakuotėje jau yra visa eilė tvirtinimo sprendimų. Žiūrėkite šį video kuriame parodytos visos TRX® įrengimo galimybės.

 

 

Privalumai

👍 Dirželiai pagaminti iš patvarių medžiagų.

👍  Tvirtos rankenos.

👍 Diržai lengvai reguliuojami pagal norimą ilgį.

👍 Programėlė su daugybe pratimų (iki 300 pratimų)

👍 TRX® HOME2 yra nešiojamas, todėl jį galima lengvai nešiotis ir pasiimti į keliones ar parką.

Trūkumai

👎 Gana brangi pradinio lygio įranga.

👎 Nors inkarai yra amortizuoti, vis tiek ilgainiui gali susidėvėti durys ir durų rėmas. Kad galėtumėte lengviau ir saugiau pritvirtinti, namuose galite įsirengti lubų kablį (TRX® X-Mount) arba kokį nors kitą.

 

 

 

2.  TRX® PRO4 

 

 

 

Iš esmės TRX® PRO4 yra panašus į TRX® HOME2. Abu jie turi tą patį fiksavimo mechanizmą, kad būtų galima lengvai reguliuoti ir prailginti diržą. Jos turi tokius pačius tvirtus durų tvirtinimo tvirtinimus.

Kas įeina į komplektą

 • TRX® PRO4 Sistema
 • Reguliuojamos kojų atramos
 • Nuo vagystės apsaugotas karabinas
 • Aukščiausios kokybės diržo susiuvimas
 • Užrakto reguliatoriai
 • 8 savaičių treniruočių programa parsisiųsti
 • Treniruočių plakatas 7 kalbomis
 • Nemokama prieiga prie TRX treniruočių klubo 3 mėn.
 • TRX® Suspension Anchor™
 • TRX® Door Anchor™
 • TRX® Xtender™
 • Tinklinis nešiojimo krepšys

 

 

 

"TRX® PRO4" rinkinys - tai geriausias profesionalių trenerių įrankis, sukurtas taip, kad būtų patvarus ir saugus, o jūsų klientai pasiektų norimų rezultatų.

Tikslinė auditorija

 • Geriausias sprendimas profesionaliems treneriams
 • Patikimas, patvarus ir saugus
 • Pritaikytas komerciniam naudojimui

 

Kuo skiriasi TRX® HOME2 ir TRX® PRO4?

 

"TRX® PRO4" buvo sukurtas specialiai profesionaliems treneriams, dirbantiems fitneso centruose ir grupiniuose užsiėmimuose. Jo rankenos pagamintos iš tampresnės medžiagos kuri yra tvirtesnė lyginant su TRX Home. Ši medžiaga taip pat yra higieniškesnė, nes apsaugo nuo greito bakterijų dauginimosi.

Žiūrėkite šį video kuriame pristatomas TRX® PRO4.

Spalvų schema iš esmės yra ta pati, tik su tam tikrais dizaino pakeitimais. TRX® HOME2 turi juodos spalvos juostas, o TRX Pro - pilkos spalvos juostas. Nors abu treniruokliai atrodo gana panašiai, TRX® PRO4 yra gerokai tvirtesnis.

Be to, ji siūloma su metų nemokama programėlės prenumerata ir visais priedais, kuriuos gaunate iš TRX home versijos.

Galiausiai, prie jo pridedamas tinklinis krepšys, kuris yra pakankamai didelis, kad jame tilptų diržai ir visi tvirtinimo elementai, tačiau pakankamai mažas, kad užimtų mažai vietos jūsų lagamine, kai keliaujate.

 

TRX® PRO4 turinys ir dizainas skiriasi nuo kitų modelių

 

Platus tvirtinimo įrangos asortimentas

Nauji vaizdo įrašai ir kortelės, pritaikytos profesionaliems instruktoriams

Korozijai atsparus karabinas su smeigtuko užrakto apsauga, pritaikytas išlaikyti daugiau kaip 600 kg svorį

Komercinės paskirties guminės rankenos yra ergonomiškos, neslidžios ir lengvai valomos.

 

TRX® PRO4 galima pritvirtinti prie bet kokių standartinių durų, naudojant "Door Anchor", arba prie bet kokios kitos tvirtos konstrukcijos, medžių, lubų sijų ar svorių stovų (kaip TRX® HOME2). Į pakuotę jau įeina visa eilė tvirtinimo sprendimų.

 

 

Privalumai

👍 Labiau tvirtesnis, todėl gali būti dažnai naudojamas

👍 Galite drąsiai atremti savo svorį į tvirtesnį diržą.

👍 Tvirtesnės rankenos geriau ir pilnavertiškiau priglunda prie rankų.

👍 Rankenos pagamintos iš higieniškos medžiagos, neleidžiančios sparčiai daugintis bakterijoms.

👍 TRX® PRO4 yra nešiojamas, todėl jį galima lengvai nešiotis ir pasiimti bet kur

Trūkumai

👎 Jis yra daug brangesnis už TRX® HOME2 versiją

👎Yra labai nedaug skirtumų ir privalumų pirkti šią versiją, palyginti su TRX® HOME2 versija, jei ją daugiausia naudosite asmeninėms treniruotėms

 

 

3. TRX® FORCE

 

 

 

 

TRX® FORCE yra pati išsamiausia, tvirčiausia ir pažangiausia treniruočių sistema.  Išrasta karinio jūrų laivyno SEALS specialioms karinių dalinių treniruotėms. Optimaliai pritaikytas funkcinėms treniruotėms bet kokioje aplinkoje - nuo ekstremalių sąlygų lauke iki uždarų patalpų.

Kas įeina į komplektą

 • TRX® FORCE Sistema
 • Treniruočių plakatas 7 kalbomis
 • Užrakto reguliatoriai
 • 12 savaičių treniruočių programa parsisiųsti
 • Nemokama prieiga prie TRX treniruočių klubo 3 mėn.
 • TRX® Suspension Anchor™
 • TRX® Door Anchor™
 • TRX® Xtender™
 • TRX FORCE tinklinis nešiojimo krepšys
 • TRX FORCE® programėlė

 

TRX® FORCE yra aukščiausios klasės TRX® pakabos treniruoklių modelis. Paprasčiau tariant šis prietaisas siūlo tas pačias funkcijas panašias į tas kurias siūlo TRX® HOME2 ir TRX® PRO4. Taigi, atkreipkime dėmesį į pagrindinį skirtumą, kurį šis įrenginys siūlo.

Tikslinė auditorija

 • TRX® FORCE yra geriausias sprendimas misijai pasirengusiems elitiniams taktikos sportininkams
 • Optimizuotas funkcinėms treniruotėms bet kokioje aplinkoje (galima treniruotis ekstremaliausiomis sąlygomis).

 

Kuo skiriasi TRX® FORCE ir TRX® PRO4?

 

TRX® FORCE buvo pritaikytas kariškiams (tačiau jį naudoja ir profesionalūs MMA kovotojai).

TRX® FORCE užtikrina funkcines treniruotes bet kokiomis ekstremaliomis sąlygomis.

Ryškiausias skirtumas - spalva. Vietoj pilkos, geltonos ir juodos spalvų šis rinkinys yra chaki ir juodos spalvos.

TRX® FORCE turi tą pačią durų tvirtinimo sistemą ir prailginimo diržus kaip ir ankstesni TRX® modeliai. Jame taip pat įrengti tie patys fiksavimo reguliatoriai, todėl jį lengva naudoti.

Kitas skirtumas- rankenoms naudojama medžiaga. Rankenos pagamintos iš tvirčiausios medžiagos, kokią tik pavyko gauti. Tekstūruotos rankenos apsaugo nuo atsitiktinio slydimo, todėl kiekviena treniruotė yra saugi.

Kojų pakaba nereguliuojama (nėra reguliuojamų kojų atramų). Tačiau gali būti, kad jums tai tikrai nesvarbu ir galite apsieiti be jo.

TRX® FORCE turi visas funkcijas, kurios buvo ankstesnėse TRX® versijose. Prie šios įrangos pridedama autentiškumą patvirtinanti kortelė ir nemokama programėlės prenumerata. Galiausiai iš trijų TRX® pakabos sistemų versijų TRX® FORCE yra patvariausia.

 

Trumpai tariant TRX FORCE siūlo tą patį ką ir TRX PRO4 tačiau:

 

 

 

 

 • kitokia spalvų gama
 • kitoks mokymas (kitokia mobilioji programėlė)
 • nėra reguliuojamų kojų atramų
 • svarbiausias skirtumas palyginti su TRX® PRO4 yra TRX® FORCE Super programėlė.

 

 

 

Įsigiję TRX® FORCE automatiškai gaunate išsamią 12 savaičių taktinių treniruočių programą, kurią sudaro įvairios intensyvios treniruotės ir kariniai pratimai, o dabar ją galima pasiekti iš bet kur - išmaniuoju telefonu.

 

 

 

 

Į komplektą įeina visa pratimų biblioteka su 3 TRX® Suspension Training judesių versijomis daugiau nei 70 TRX® Suspension Training pratimų. Nuorodų skyrius, kuriame pateikiama sąranka, naudojimas ir patarimai, užtikrins, kad programa būtų maksimaliai naudinga. Dabar pirmą kartą TRX® FORCE Super programėlę galima įsigyti "Apple App Store", "Google Play" ir trxtraining.com.

TRX® FORCE galima pritvirtinti prie bet kokių standartinių durų, naudojant "Door Anchor", arba prie bet kokios kitos tvirtos konstrukcijos, medžių, durų, lubų sijų ar svorių stovų (kaip TRX® HOME2 ir TRX® PRO4).

 

Privalumai

👍 Jei treniruojatės intensyviai, galite drąsiai laikyti savo svorį ant šių diržų ir nesijaudinti, kad nukrisite

👍  Jį galima lengvai supakuoti į tinklinį krepšį, kurį galite pasiimti bet kur

👍 Labai tvirtos rankenos

👍 12 savaičių taktinio mokymo programa yra labai praktiška ir patogi

👍 Jei dažniausiai sportuojate lauke, spalvinė gama neišsiskiria iš kitų modelių spalvos

Trūkumai

👎 Šio pakabos treniruoklio kaina yra didelė dėl jo siūlomų funkcijų.

👎 Įsigijus šią versiją, palyginti su TRX® PRO4 versija, bus labai nedaug skirtumų, jei ją daugiausia naudosite asmeninėms treniruotėms

👎 Atkreipkite dėmesį šiuo metu rinkoje yra daug padirbtu gaminių

 

4.  TRX® MOVE

 

Lengviausias ir pigiausias TRX® - originalus gaminys su visais saugos sertifikatais ir už puikią kainą. Lengviausias "šeimos" gaminys - TRX®MOVE pakabos treniruoklio montavimas trunka tik vieną minutę. Bet kurioje pasaulio vietoje!  Tik 60 sekundžių (ir mažiau!) ir galimybė atlikti įvairius pratimus. Originalus TRX® atsakas į rinkoje esančių pavojingų klastočių krūvą. TRX® ne be reikalo vadinamas "sporto sale maiše". TRX® treniruočių privalumai - pagrindinių raumenų vystymasis, proporcingas raumenų augimas, mažesnė traumų rizika ir geresnis darbingumas - visa tai yra TRX® treniruočių privalumai. Be to, jūsų jėga, koordinacija ir dar daugiau... TRX® pakabos sistemos dėka galite pasiekti savo fitneso tikslus - nuo reabilitacijos iki specifinių judesių, reikalingų varžybose, tobulinimo.

 

 

 

 

Tikslinė auditorija

TRX® MOVE pakabos treniruoklis puikiai tinka naudoti namuose taip pat kaip sporto klubų, moksleivių, paauglių ir jaunimo treniruoklis. Palyginti su padirbtomis kopijomis, tai saugus gaminys. Tinkamai naudojant nėra pavojaus susižeisti. TRX® MOVE labiau tinka individualiam naudojimui, o TRX® PRO4 rekomenduojame komerciniam naudojimui sporto centruose, kur ant TRX® pakaitomis dirba keli žmonės su įvairiais svoriais.

Kas įeina į komplektą

 • TRX® Move Sistema
 • treniruočių programa parsisiųsti
 • Treniruočių plakatas 7 kalbomis
 • Nemokama prieiga prie TRX treniruočių klubo 3 mėn.
 • TRX® Suspension Anchor™
 • TRX® Door Anchor™
 • Tinklinis nešiojimo krepšys

 

TRX® MOVE ir TRX® HOME2

 

 

Lyginant su TRX® HOME2  jis skiriasi savo svoriu ir pakuotės turiniu. Dėl mažesnės kainos buvo sutaupyta medžiagų, kurios nėra tokios tvirtos kaip kitose versijose. Tačiau kokybei ir saugumui tai neturi jokios reikšmės. Prieigą prie mokomųjų vaizdo įrašų galima rasti TRX® MOVE plakate, kuris yra pakuotėje. Jame rodomi pagrindiniai TRX® pratimai, įskaitant dvi 20 minučių trukmės treniruotes. Jei ieškote pigių TRX® treniruoklių su saugumo garantija, TRX® MOVE yra tinkamas pasirinkimas.

Saugokitės suklastotų TRX

Rinkoje esančios klastotės yra labai pavojingos naudotojams, nes dėl jų patiriama daugybė sužalojimų. TRX® MOVE yra originalus gaminys, kuris gali konkuruoti kaina juodojoje rinkoje. Kartu jis turi visas svarbias kitų originalių gaminių savybes.

 

 

KODĖL VERTA RINKTIS PAKABOS TRENIRUOKLIUS?

 

Sporto klubo abonementai tampa gana brangūs. Ir reikia pripažinti, kad mes nesugebame išnaudoti šių abonementų maksimaliai. Yra keletas suvaržymų, kurių sporto klubų abonementai negali išspręsti. Pavyzdžiui, atstumas nuo sporto salės iki jūsų namų yra vienas iš veiksnių lemiančių kaip dažnai lankysitės sporto salėje.

Būtų puiku įsirengti treniruoklių salę namuose, kad nereikėtų teisintis, jog sporto salė yra per toli nuo namų. Tačiau namų sporto salės yra brangios. Daugelis iš mūsų svajoja kai vieną dieną galės sau leisti įsirengti sporto salę namuose. Tačiau kol kas pakabinamas treniruoklis yra vienas geriausių pasirinkimų norint išlaikyti formą.

Pakabos treniruoklis nėra priešingybė svorių kilnojimui.

Pagrindinis skirtumas tas, kad užuot kėlę plokštes nuo grindų, kelsite savo kūno svorį. Kai kuriems žmonėms pripratus prie atsispaudimų, prisitraukimų ir kitų kūno svorio pratimų, jie pradeda atrodyti lengvi ir netrukus juos praleidžia.

Pagrindinis dalykas, kurį galite įvertinti tai kad treniruotis su pakabos sistema nėra taip paprasta, kaip atrodo.

Tikriausiai žiūrėjote keletą vaizdo įrašų, kuriuose žmonės demonstruoja treniruotes su pakabos diržais ir atrodo, kad jie net neprakaituoja! Tačiau yra priešingai.

Jei manote, kad tai ne tas pats, kas treniruotis sporto salėje, išbandykite TRX pakabos sistemą.

Su TRX® galima daryti daugybę dalykų. Dabar su pakabos treniruokliu galite treniruotis namuose, parke, keliaudami ar bet kur, kur tik norite, jei tik yra durys, prie kurių galėtumėte pritvirtinti savo inkarą!

Dabar kai nebeturite pasiteisinimo nesportuoti - griebkite TRX ir palaikykite gerą fizinę formą!