FUNKCINIŲ DIRŽŲ TRENIRUOKLIS - TRX HOME2 SUSPENSION TRAINER KIT

 • Gamintojas TRX
 • Artikulas TRXHOME2
 • Galima užsisakyti: 10+
Best seller
Best seller
Professionals' choice
Professionals' choice
authorized dealer
authorized dealer
9.94
/mėn
195.45€ 229.95€

Kaina su PVM

*Paskolos skaičiuoklė yra informatyvi!

nepasirinktas joks prekės variantas

trx-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Prisijungti / Registruotis
 • Gamintojas TRX
 • Artikulas TRXHOME2
 • Galima užsisakyti: 10+
Best seller
Best seller
Professionals' choice
Professionals' choice
authorized dealer
authorized dealer

FUNKCINIŲ DIRŽŲ TRENIRUOKLIS TRX®HOME2 System

TRX HOME2 rasite viską, ko reikia, kad galėtumėte patobulinti savo kūną namuose arba keliaudami. Sukurta profesionalams, bet pritaikyta visiems, puikiai tinka visoms kūno treniruotėms. Treniruokitės bet kokiu intensyvumo lygiu, naudodami paprastas kūno svoriu ir judesiais paremtas treniruotes ant reguliuojamų kojų lopšių, kad pasiektumėte didžiausią savo potencialą. Lengva nustatyti, lengva naudoti, lengva valyti ir net lengva lengvai supakuoti, kad galėtumėte pasiimti su savimi bet kur ir bet kada. Jei norite deginti riebalus, formuoti raumenis, išvystyti tvirtą šerdį ir padidinti judrumą. Atnaujinti diržai ir reguliatoriai, taip pat nauji reguliuojami kojų lopšiai, paminkštinimai ir rankenos, kad galėtumėte naudotis įvairiapusiškiau ir patogiau. TRX HOME2 pakabos treniruoklis ir inkaras, treniruočių vadovas ir asmeninis kodas, suteikiantis prieigą prie treniruočių programų ir instrukcijų - TRX HOME komplektas leidžia pasiekti norimų profesionalių rezultatų pagal jūsų tvarkaraštį.

Privalumai kūnui: Riebalų deginimas, liesų raumenų stiprinimas, širdies ritmo stiprinimas, lankstumo gerinimas.

Treniruojamos raumenų grupės: Viršutinė kūno dalis, apatinė kūno dalis, visas kūnas.

Dėžutėje:

 • TRX® HOME2 System
 • 8 treniruočių programų atsisiuntimai
 • Treniruotės 7 kalbomis (anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, ispanų, japonų, mandarinų)
 • TRX® Suspension Anchor™
 • TRX® Door Anchor™
 • Nešiojimo krepšys

Kodėl TRX® pakabinamieji treniruokliai?

 

TOBULĖKITE TEN, KUR TAI SVARBU

Kad ir kokia bebūtų jūsų aistra, TRX turi treniruoklį Suspension Trainer™, kuris padės jums tai daryti geriau. Pagerinkite judrumą, lankstumą, jėgą, ištvermę, galią, pagrindinę jėgą ir širdies sveikatą.

TRENIRUOKITĖS SAVO BŪDU

Pažangą darykite savaip, siekdami savo tikslo. Jei tai susiję su judėjimu, treniruoklis "Suspension Training®" yra lankstus, kad padėtų jums siekti pažangos.


PAPRASTA IR UNIVERSALU

Septyni pagrindiniai judesiai. Tai viskas, ką jums reikia žinoti, kad visą gyvenimą galėtumėte individualiai ir su iššūkiais treniruotis namuose.

7 PAPRASTI JUDESIAI

TRX pagrindą sudaro 7 pagrindiniai judesiai: stūmimas, traukimas, lenta, iškilimas, pasvirimas, pritūpimas ir sukimasis. Naudodamiesi 7 pagrindiniais TRX judesiais, būsite tikri, kad akimirksniu pasieksite tikslą ir pakeisite savo išvaizdą, savijautą ir mąstymą!

VIENAS PRODUKTAS. BEGALĖ GALIMYBIŲ

Moksliškai patvirtinta ir įrodyta, kad suaktyvina daugiau raumenų, todėl per trumpesnį laiką pasiekiama daugiau rezultatų. Puikiai tinka bet kokio amžiaus, bet kokio lygio, bet kokiam tikslui.

PASAULIS YRA JŪSŲ SPORTO SALĖ

Mūsų namų treniruoklių salės įranga sukurta taip, kad galėtumėte lengvai keliauti kartu su jumis. Kiekvienas TRX Suspension Trainer™ treniruoklis turi priedus, kad jį būtų lengva naudoti beveik bet kur - nuo durų iki parko.

PAVERSKITE SAVO KŪNĄ SAVO TRENIRUOKLIU®

TRX pakabos treniruoklio pasipriešinimu tampa gravitacija, todėl sudėtingumo lygį reguliuoti taip paprasta, kaip judinti rankas ar kojas, o progresas yra neribotas.

NĖ VIENOS TRENIRUOTĖS NEREIKIA PRALEISTI VELTUI

Net ir treniruodami rankas ar kojas, treniruokliai "Suspension Training®" nuolat kelia iššūkį jūsų kunui ir užtikrina tikrą viso kūno treniruotę.

Kaip naudotis TRX®

 

KAIP ĮRENGTI

Pakabinus TRX treniruoklį "Suspension Trainer™" tiesiai virš galvos, galima pasirinkti begalę kūno padėčių, kurios padidins arba sumažins bet kurio pratimo treniruotės stimulą. Jei neturite horizontalaus tvirtinimo taško, TRX treniruoklį galite užkabinti ant vertikalaus tvirtinimo taško, pavyzdžiui, sijos, stulpo ar medžio kamieno. *Lygiagretinimo kilpa ant TRX pakabos treniruoklio™ turi kabėti 6 pėdų (1,8 m) aukštyje nuo žemės, o visiškai ištemptų pėdų lopetėlių apačia turi kabėti maždaug 3 coliai (8 cm) nuo žemės.

KAIP NAUDOTI

Greitai, smagiai ir efektyviai TRX Suspension Training® stiprina raumenis, degina riebalus, didina lankstumą ir gerina ištvermę. Šie septyni paprasti pagrindiniai judesiai padės jums pradėti sveikatingumo kelionę. Pakoregavę diržų ilgį arba kūno padėtį, galėsite atlikti begalę pratimų. Apskritai kuo arčiau grindų yra jūsų svorio centras - arba kuo labiau tiesiai po įtvaro tašku esate, tuo sunkesnis bus pratimas.

KAIP VALYTI

Šį gaminį galima skalbti šaltame vandenyje. Prieš skalbdami įdėkite įrenginį į tinklinį maišelį (pridedamas) arba į pagalvės užvalkalą, kad nesusipainiotų dirželiai. Įsitikinkite, kad kojų lopšiai yra pritvirtinti, kad nebūtų pažeisti nailoniniai dirželiai. Džiovinkite pakabinus.

TRX brand is a leader in movement, providing world-class trainings for every one, by offering simple equipment, effective workouts, and education so everyone could transform their bodies at home. TRX helps You move better, feel better and even live better, making Your body as fit as possible.

With TRX it takes only seven basic movements to build better body - push, pull, plank, rotate, hinge, lunge and squat. These simple movements helps You to burn fat, build strength, improve heart health and stamina. If TRX is in more than 40'000 gyms, then it means already that this brand is worth buying and trying out! TRX doesn't limit themselves with one product, TRX offers even weighted balls, slam balls, rubber bands, weighted belts and a lot others products. See for Yourselves!

The all-in-one fitness method powered by your bodyweight to sweat, sculp, and strengthen.

CEO: Randy Hetrick       Headquarters: San Francisco, USA      Brand: Founded in 2005